SZC logo

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

OM kód: 203045/011 | 4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.

Intézmény logo

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA
Széchenyi 2020

Hírek

2024. ápr. 22.


admin

  Fenntarthatósági Témahét 2024

  Fenntarthatósági Témahét összefoglaló

  Fenntarthatósági Témahét 2024

  2024. április 22. (hétfő) - 1. nap

  Iskolánk idén is csatlakozott a Fenntarthatósági Témahét rendezvényéhez. Ennek kertében rengeteg érdekes és izgalmas előadással, illetve programmal készültünk tanulóinknak. A témahét első napján a megnyitó után a diákok ismét a korábbi években nagy sikernek örvendő ruha cserebere elnevezésű börzén vehettek részt.
   

   

  2024. április 23. (kedd) - 2. nap

  A Fenntarthatósági Témahét második napján egészségnapot tartottunk, melyen a diákok megtanulhatták például a szakszerű újraélesztés technikáját, illetve az egészséges életmódot szolgáló helyes táplálkozás szabályait. További programok között szerepeltek még a természetes tisztítószerek, vitaminokat bemutató előadás vagy a tornacsarnokban megrendezett szkanderbajnokság. A mai napon dolgozóink sem maradtak változatos programok nélkül, hiszen az ingyenes vércukor és vérnyomásmérés lehetőségével ugyanúgy élhettek, mint az illóolajokat bemutató előadáson való résztvétellel.

   

   

  2024. április 24. (szerda) - 3. nap

  A Fenntarthatósági Témahét 3. napján sem maradtak programok nélkül diákjaink, illetve dolgozóink. Ez a nap a Tekerd! csoport Lego mozaik építésével kezdődött. Majd következett az 5 fős csapatok váltófutása az 55 éves Wesselényi emlékév alkalmából. További programok között szerepeltek még a nyelvi vetélkedők, illetve az állatparki élményóra az ökoiskolai munkacsoport vezetésével. 

  Áder János volt köztársasági elnök, immár hagyományként, az idei Témahéten is tartott online tanórát, amely itt tekinthető meg:

   

  2024. április 25. (csütörtök) - 4. nap

  A Fenntarthatósági Témahét negyedik napján is több programon is részt vehettek tanulóink. Nagy sikernek örvendett a Zöldokos Wesselényi vetélkedő, amely változatos feladványokkal és feladatokkal mutatatta be az idei Fenntarthatósági Témahét kiemelt témáit. A tornacsarnokban MediBall bemutatóval egybekötött előadás is látható volt, ami után a diákok is kipróbálhatták ezt a szabadidősportot. A korábbi évekből eredő nagy érdeklődés miatt idén is meglátogathatták a tanulók a csomagolásmentes boltot és kávézót.

     
     
     
     

   

  2024. április 26. (csütörtök) - 5. nap

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  Én és a Wesselényi című pályázat eredményei

  Én és a Wesselényi című pályázat eredményei

  A pályázat eredményei az alábbiak lettek.

  2024. jún. 13.


  admin

  Végleges felvételi jegyzék

  Végleges felvételi jegyzék

  Megtekinthető a végleges felvételi jegyzék

  2024. máj. 30.


  admin

  Szakképzés Ifjú Tehetségei 2024

  Szakképzés Ifjú Tehetségei 2024

  Szakképzés Ifjú Tehetségei rendezvényen idén is szerepeltek diákjaink.

  2024. máj. 7.


  admin


  Partnereink

  SZC logo

  Nyíregyházi Szakképzési Centrum


  Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium

  4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.

  Telefon: +36701995726

  E-mail: suli@wmk.hu

  OM azonosító: 203045/011

  Felnőttképzési nyilvántartás száma: B/2021/000935


  2024Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Technikum és Kollégium